بازخوانی یک مصاحبه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۱« مردم ما همواره نشان داده اند که در همه عرصه ها از مسئولین جلوتر هستند+ عکس

مرحوم یحیی زاده که اکنون در میان ما نیست سال گذشته به همراه مردم انقلاب شهرستان میبد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نمود.DSC06296
اکنون در آستانه ۲۲ بهمن و جهت نکوداشت یاد آن مرد انقلابی و وارسته قسمت هایی از گفتگوی ایشان با نارین نیوز که متناسب با این روزهاست بازخوانی می کنیم.
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نارین نیوز اظهار داشت: مردم ما همواره نشان داده اند که در همه ی عرصه ها از مسئولین جلوتر هستند.
سید جلال یحیی زاده که به همراه مردم و سایر مسئولین شهرستان میبد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده بود، ضمن عرض تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی امسال گفت: مردم ما همواره نشان داده اند که در همه ی عرصه ها از مسئولین جلوتر هستند و وظیفه ی ما و مسئولین این است که قدردان این مردم باشیم و در جهت حل مشکلات آنها گام برداریم.
یحیی زاده با اشاره به اینکه مردم همیشه با حضور خود در صحنه، همه ی ما را شرمنده کرده اند و امسال نیز بیش از هر سال در راهپیمایی شرکت نموده اند اظهار داشت: مسئولین کشور باید از پرداختن به مسائل و مطالب سیاسی خود پرهیز کنند و به دنبال رفع مشکلات مردم باشند.
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی خطاب به دشمنان خارجی نیز گفت: دشمنان خارجی بدانند مردم ما تحت تأثیر هجمه های اقتصادی و فیزیکی آنها قرار نمی گیرند و با بیان اینکه مردم ایران دشمن شناس خوبی هستند تصریح کرد: مردم با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخ دندان شکنی به دشمنان دادند.
یادش گرامی و روحش قرین رحمت ایزدی باد.

 

 

 

yahyazadeh (27) yahyazadeh (28) yahyazadeh (22)DSC06338

 

باز نشر محتوا با ذکر منبع " تارنمای فرهنگی مرحوم یحیی زاده" مجاز می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*