باز خوانی این الرجبیون۲

تاریخ نگارش توسط آن مرحوم: ۱۶ / ۳ / ۹۰

باسمه تعالی

” یا من ارجوه لکل خیر و آمن سخطه عندکل شر یا من یعطی الکثیر بالقلیل یا من یعطی من سئله، یا من یعطی من لم یسئله و من لم یعرفه تحننا منه و رحمه، اعطنی بمسئلتک ایاک، جمیع خیرالدنیا و الاخره ، واصرف عنی به مسئلتک (ایاک) جمیع شرالدنیا و شرالاخره، فانه غیر منقوص ما اعطیت، فزدنی من فضلک یا کریم یا ذا الجلال و الاکرام یا ذا النعماء والجود.. . حــرم شیبتی علی النار بحق محمد و آله الاطهار ”
این دفتر در ماه مبارک رجب الاصب، گشوده شد، البته در سوم این ماه، که روز تلخی است! روز شهادت حضرت امام هادی علیه السلام است!

518df25900f67
ماه رجب، شروع دوره آمادگی ویژه جهت ورود در ماه ضیافه الله، ماه مبارک رمضان است.
معصومین علیهم السلام و اولیاء و اوتاد و عرفا، برای حلول این ماه و حضور در این ایام مبارک، لحظه شماری می کرده اند! پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم، کل ماه رجب و ماه شعبان هم همانند ماه مبارک رمضان، روزه می گرفته اند!
ماه رجب، ماه استغفار است، ماه تخلیه است تا به تحلیه و تجلیه برسیم!، شاید امسال بیش از هرسال به این ماه پر فیض نیاز دارم! شاید هیچ سال در کسوت وکالت مردم، در این هفت سال، این قدر از وضع خود نگران نبودم! نمی دانم چرا، اینقدر به خودم در زمینه انجام تکلیف در این مسئولیت، تردید پیدا کرده ام! سوء ظن عجیبی به خود پیدا کرده ام! دقیقا به همین علت، انگیزه ای برای حضور مجدد در سنگر وکالت ندارم!
دقیقا به همین علت امسال خیلی به ماه رجاء، ماه رجب، امید بسته ام! نمی دانم، چرا با تمام وجود، به دنبال کنار رفتن از این مسئولیت هستم! نمی توانم ادعا کنم به دنبال انجام وظیفه هستم! چون خیال می کنم در این مسئولیت، نمی توانم به درستی انجام وظیفه کنم!
شرایط فعلی و جدید طوری است که خیلی شناخت و معرفت تکلیف شرعی، سخت شده است!
ولی خدایا در این ماه که بهانه ای برای انسانهای ضال و مضلی مثل من قرار داده اید با تمام وجود فریاد می کنم :
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار!
آمین یا رب العالمین

باز نشر محتوا با ذکر منبع " تارنمای فرهنگی مرحوم یحیی زاده" مجاز می باشد.

یک نظر

  1. سلام
    وبسایت حاج آقا عالی هست
    ولی به روز نیست
    ممنون

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*