پیام تسلیت امام جمعه شهرستان میبد و رئیس مرکز جامعه المصطفی العالمیه

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال شهادت گونه مهاجر الی الله و عالم فرزانه و مجاهد یگانه و نماینده بلندپایه حضرت مستطاب حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید جلال یحیی زاده (قدس سره الشریف) مصیبتی بزرگ و ضایعه ای جبران ناپذیر و غمی جانکاه است .
این جانب با قلبی مالامال از اندوه و چشمانی اشکبار این مصیبت جانگداز را به حضرت ولی الله اعظم ارواحنا فداه و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (مدظله العالی ) و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و مردم و حوزه های علمیه و روحانیت محترم استان یزد و شهرهای میبد و تفت و بویژه خانواده بزرگوار و رنجدیده و شکیبای آن مرحوم و پدر و مادر بزرگوار و همسر صبور و فرزندان گرامی وی تسلیت و تعزیت می گویم.
مرحوم یحیی زاده عزیز نماد مجاهدت و فداکاری در راه خدا و الگوی خدمتگزاری خالصانه و زاهدانه بود و در وجود شریف او افتخارات رزمندگی و جانبازی و انتساب به بیت شهادت و دانشوری و خدمتگزاری جلوه گر بود و عمر گرانقدر خود را در محضر حضرت حق و در خدمت خلق و با نهایت پارسایی و وارستگی و دنیا گریزی سپری کرد و با پرونده ای پربار و رویی سفید و چهره ای تابناک و قلبی آرام به آسمان فرشتگان پرکشید و به ابدیت پیوست و به لقاء الله نائل آمد .
و اکنون ما هستیم و میراث گرانبهای این عزیز سفرکرده و سلاله رسول گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله) که میراث اسلام عزیز و امام راحل ( قدس سره ) و شهدای سرافراز است ، بحق سلوک نمایندگی و سبک زندگی و سیره خدمگزاری وی برای همه و آیندگان و مسئولان الگو و معیار است و همه باید بدان تاسی نمایند.
مردم شریف استان و شهرهای میبد و تفت پشتوانه ای استوار و راهنمایی پایدار، نظام و مجلس شورای اسلامی نماینده ای آگاه و کم نظیر و این جانب دوستی عزیز و صدیقی شفیق و همراه و همدلی بی مانند ، از دست دادیم و از خداوند در این سوگ بزرگ شکیبایی و صبوری مسالت می نماییم.
و برای آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست، آرزوی حشر با اولیای الهی و شهدای اسلام دارم و همگان را به شرکت در مراسم تشییع و بزرگداشت و تجلیل از آن عالم جلیل القدر فرا می خوانم.

عاش سعیدا و مات سعیدا
علیرضا اعرافی امام جمعه میبد

باز نشر محتوا با ذکر منبع " تارنمای فرهنگی مرحوم یحیی زاده" مجاز می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*