۱۰ سال پیش در این روزها شنبه ۸۳/۱۲/۲۹- افتتاح رادیولوژی اورژانس تفت

توضیح:

مرحوم حجت الاسلام و المسلمین یحیی زاده رحمه الله علیه، از روزهای آغازین نمایندگی مجلس در دوره هفتم در سال ۸۳ ، روزانه اقدام به یادداشت‌برداری از‌ فعّالیّت‌های خودو برنامه‌هایی که در آن حضور داشت(اعمّ از جلسات مجلس یا جلسات اداری، ملاقات‌های مردمی یا با مسؤولان و …) می‌نمود.

این روزنوشت‌ها که تا قبل از حادثه سکته مغزی ایشان در اسفند ۹۱، ادامه یافت، مجموعه‌ای عظیم حاوی ۵۲ دفتر و حدود ۹ هزار صفحه را سامان داده است و منبعی گرانبها برای شناخت فعّالیّت‌های ایشان در کسوت نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و حکایتگری صادق از روحیّات و انگیزه‌های آن مرحوم و مبانی نظری اقدامات و مواضع ایشان است.

همچنین این یادداشت‌ها سندی باارزش و مستند پیرامون مسائل مربوط به مجلس شورای اسلامی از آغاز دوره هفتم تا اواخر سال اول دوره نهم و نیز منبعی ذی‌قیمت برای تدوین تاریخ استان یزد و بویژه شهرستان‌های تفت و میبد در حدفاصل سال‌های ۸۳ تا ۹۱ است.

به یاری الهی ، تدریجاً بخش‌هایی از این روزنوشت‌ها که برای عموم قابل استفاده است، منتشر می‌شود.

 

 

شنبه ۲۹/۱۲/۸۳ [افتتاح رادیولوژی اورژانس تفت]

به دعوت بهداشت و درمان تفت و خانواده اخوان، برای افتتاح رادیولوژی اورژانس آنجا که با هزینه ۲۲ میلیون تومان توسط پسر آقای اخوان دکتر (مقیم آمریکا) درست شده بود، شرکت کردم، دکترشریفی معاون استان هم حضور داشت. فرزندان اخوان صحبت‌هایی نمودند؛ خلوص، مردم‌دوستی، احساسات و عواطف از صحبت‌های کوتاه آنها موج می‌زد. رئیس شبکه و بنده نیز صحبت‌هایی نمودیم. در صحبت در مورد سه مساله مهم شهر که در بهداشت و درمان تاثیردارد: آب شرب+ گازرسانی+ فاضلاب به عنوان اولویت‌های اول سال ۸۴ تفت صحبت و تاکید نمودم.

ظهر بود که مراسم پایان یافت و من دوباره به سمت میبد برگشتم.

ساعت ۴۰/۳ به همراه فرماندار، شهردار، رئیس هلال احمر، از چادرهایی که برای راهنمایی مسافران نوروزی، در سطح شهر نصب شده بود، بازدید کردم …

باز نشر محتوا با ذکر منبع " تارنمای فرهنگی مرحوم یحیی زاده" مجاز می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*