پیام های تسلیت

پیام تسلیت امام جمعه شهرستان میبد و رئیس مرکز جامعه المصطفی العالمیه

مرحوم یحیی زاده عزیز نماد مجاهدت و فداکاری در راه خدا و الگوی خدمتگزاری خالصانه و زاهدانه بود و در وجود شریف او افتخارات رزمندگی و جانبازی و انتساب به بیت شهادت و دانشوری و خدمتگزاری جلوه گر بود ادامه مطلب »

پیام تسلیت نماینده دشتستان

درحالی بهارطبیعت راآغاز می کنیم که باردیگر مشیت الهی برآن مقرر گشته است که بهارعمر عالمی وفادارو خدمتگزار به مردم، نظام و ولایت در تندباد تقدیر هستی به خزان مبدل گردد و در این ایام عزای بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) لبیک گویان به دیدار پروردگار خویش بشتابد. ادامه مطلب »

پیام تسلیت سپاه الغدیر استان یزد

مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید جلال یحیی زاده ، از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس و نماینده ای پرکار و خلیق بود که عمری را در راه خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی سپری نمود و خدمات شایسته ای را در سنگر مجلس شورای اسلامی به ارمغان آورد. ادامه مطلب »

پیام تسلیت مدیریت استانی حوزه های علمیه استان یزد

در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال یحیی زاده نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، مرکز مدیریت حوزه علمیه استان یزد در پیامی این ضایعه دردناک را به محضر امام زمان، طلاب و روحانیون یزد و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت. « اذا مات العالم ثلمه فی الاسلام ثلمه لا یسدها شی رحلت جانگداز نماینده مردمی و ... ادامه مطلب »

پیام تسلیت امام جمعه، شورای شهر و شهرداری ندوشن

درحالی بهارطبیعت را آغاز می‌کنیم که باردیگر مشیت الهی برآن مقرر گشته است که بهار عمر عالمی‌وفادار و خدمتگزار به نظام و ولایت و مردم در تندباد تقدیر هستی به خزان مبدل گردد و لبیک گویان به دیدار پروردگار خویش بشتابد. ادامه مطلب »