اهل بیت

من لوس امام رضایُم!

همواره در هر مشکلی، به آقا توسل جسته‌ام؛ بارها در ناامیدی‌ها، با تمسک به این حبل الله المتین، مشکلم را حل کرده‌ام. اصولاً اگر در اوج مشکلی که همه چیز فراموشم شده باشد، نام حضرت یادم بیاید، همان وقت مطمئن می‌شوم که مشکلم حل می‌شود. اگر هم آقا دعوت کند و بتوانم به پابوس او بروم، امید و نور رجائی در قلبم روشن می‌گردد که مدت‌ها تحت تاثیر آن قرار می‌گیرم. ادامه مطلب »

بازنشر فزت و ربّ الکعبة!

سلام بر این دو، زمانی که متولد شدند، سلام بر آنها، زمانی که به ازدواج هم در آمدند! سلام بر این دو و دو پسر حسن و حسین علیهما السلام، سلام بر این دو و زینب و کلثومش! سلام بر این دو و ملاقات مجددشان! سلام بر این دو و شفاعت از پیروانشان! ادامه مطلب »

باز نشر چه ماه ماهی!؟ و فزت ورب الکعبه!

علی القاعده می بایست امروزمدارس کشور سال تحصیلی خود را آغاز کنند ولی تقارن با چنین روزی مصیبتی ، موجب شده که فردا این اتفاق بیفتد، ولی از خود می پرسم آیا امکان دارد با رفتن علی علیه السلام، مدارس به طور کامل، حالت مدرسه به خود بگیرند؟ آیا با فقدان علی علیه السلام، عمده علم، عمل، معرفت، زهد، تقوی، عدل و … برای همیشه تعطیل نشد؟! ادامه مطلب »

توسل به امام رضا(ع) در ثبت نام مجلس هشتم

چند روز قبل که مشهد رفتم، در کنار آقا، حالتی پیش آمد که خود را رها شده در آغوش آقا حس کردم، خیلی خودمانی حرف زدم! آقا نجاتم بده! هرچه وظیفه ام هست به من بنما! و آمادگی آن را نیز به من بده و هر چه وظیفه ام هست، به شکلی به من عنایت کن که آبرویم همچنان حفظ بماند!و ... ادامه مطلب »

السلام علیک یا ممتحنه ، امتحنک الذی خلقک ، فوجدک لما امتحنک صابرة ، انا لک مصدق!

هنوز هم مشکلات فراوانی دارم! هنوز هم هرروز ازحضرت درخواست هایی دارم! هنوز هم برای عاقبت خیری، برای برزخ و قیامت به شدت، نیازمند لطف وعنایت بی بی دوعالم ، مادرم زهرا سلام الله علیها هستم! ادامه مطلب »

مادر

عنوان : مادر! تاریخ نگارش:6/ 3/ 1388 روزنوشت های زنده یاد سید جلال یحیی زاده مادر ! باشنیدن کلمه مقدس” مادر” ضربان قلبم سرعت می گیرد! اما باور کنید از این تعبیر مقدس ، ابتدا ذهنم ، قلبم به سمت جده سادات ، حضرت زهراء اطهر سلام الله علیها حرکت می کند! مصیبت مادرم حضرت زهرا علیها السلام بیش ازمصیبت ... ادامه مطلب »