نگارخانه

قرائت فاتحه بر تربت مرحوم یحیی زاده(ره) در روز عید فطر+ تصاویر

همه آن هایی که سال های گذشته به رسم ادب برای تبریک عید فطر به منزل شما میامدند بازهم در این روز سعید برای زیارت و فاتحه خوانی به زیارت آرمگاه شما آمدند و چه نیکو که دوستان و اقوام شما با شربتی گوارا بعد از یک ماه بندگی از این مردم عزیز پذیرایی نمودند ادامه مطلب »

نطق مورخ سه شنبه 10 خرداد 84 + حواشی بر گرفته از دفتر آن مرحوم

دیشب بعد از نافله، به شدّت و با تضرّع از خدا خواستم که امروز قرعه به نامم بیفتد! ... حرص من برای این بود که با توجه به نطق یکشنبه رهبر در جمع نماینده‌ها زحمتی که در اخذ آمار به دست آورده بودم هدر نرود و بتوانم آن را استفاده کنم.../ ادامه مطلب »

نطق مورخ سه شنبه 31 اردیبهشت87 + حواشی برگرفته از دفتر آن مرحوم

البته موكلان ما بدانند كه مانع نقد و نظارت دولت، هيأت رئيسه نيست بلكه فراموشي وظايف شرعي و دنبال نمودن مسايل و مصالح شخصي و شهري توسط بعضي از ما نمايندگان است كه متأسفانه در اكثر دوره‌ها در بين عده‌اي رواج داشته است./فكر مي‌كنم در همه نطق‌ها، براي هر 1 دقيقه نطق، من1.5 تا 2 ساعت وقت به صورت مستقيم صرف كرده‌ام كه فكر نمي‌كنم كسي اين مطلب را باور كند. به هرحال بعد از آخرين اصلاحات و بازنويسي نطق، حدود ساعت 2 بامداد خوابيدم و البته 1.5 ساعت بعد هم بيدار شدم و بعد از نافله و نماز صبح خوابيدم.. ادامه مطلب »

نطق مورخ سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 + حواشی برگرفته از دفتر آن مرحوم + فیلم و دانلود

امروز به اعتقاد ملت بصير و فهيم ايران، بزرگترين ميزان و ملاك تقوا، صداقت، دلسوزي و موفقيت مسؤولان، ولايت‌مداري عملي آنهاست و بزرگترين توطئه و «ذنب لايغفر»‌، اهمال، تأخير و تعلل در اجابت رهبري/ به دشمنان خارجي و بدخواهان هشدار مي‌دهم كه اين نظام مبتني بر ولايت فقيه هرگز به بن بست نخواهد رسيد. ادامه مطلب »

بیست فروردین مصادف با دومین سالگرد گذشت مرحوم یحیی زاده + گالری عکس و مکث

بیستم فروردین 92 مصادف شد با در گذشت مردی که مردم این شهر به او افتخار میکردند، مردم به خدمتگزاری افتخار می کردند که با آن ها زندگی می کرد و برایشان خدمت مردم به پاس خدمت گذاری صادقانه او شلوغ ترین تشیع تاریخ این شهر را رقم زدند و چه با افتخار سید را تا آرامگاه بدرقه نمودند. بگذرم از سختی ها و مشقت هایی که در این دوسال نبودنت بر ما گذشت... ادامه مطلب »

مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) و یادبود مرحوم یحیی زاده برگزار شد + تصاویر

مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) و یادبود مرحوم یحیی زاده امروز صبح مصاف با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س) در مصلی حضرت آیت الله اعرافی (ره) برگزار گردید این مراسم باشکوه که از ساعت 9:30 با قرائت آیاتی از قران کریم برگزار گردید با استقبال پرشور مردم ولایتمدار شهرستان میبد همراه بود اولین سخنران مراسم امروز ... ادامه مطلب »

مراسم دعای ندبه جمعه 93/12/15 در مسجد جامع قلعه فیروزاباد

مراسم دعای ندبه امروز صبح با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری از قم و مداحی حجت الاسلام و المسلمین محمودی  به یاد مرحوم حجت الاسلام والمسلمین یحیی زاده(ره) نماینده مردم شهرستان های میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و برادر شهیدش سید رضا یحیی زاده از ساعت 7  الی 9 صبح در مسجد جامع قلعه فیروزاباد با استقبال ... ادامه مطلب »