آلبوم تصاویر

قرائت فاتحه بر تربت مرحوم یحیی زاده(ره) در روز عید فطر+ تصاویر

همه آن هایی که سال های گذشته به رسم ادب برای تبریک عید فطر به منزل شما میامدند بازهم در این روز سعید برای زیارت و فاتحه خوانی به زیارت آرمگاه شما آمدند و چه نیکو که دوستان و اقوام شما با شربتی گوارا بعد از یک ماه بندگی از این مردم عزیز پذیرایی نمودند ادامه مطلب »

بیست فروردین مصادف با دومین سالگرد گذشت مرحوم یحیی زاده + گالری عکس و مکث

بیستم فروردین 92 مصادف شد با در گذشت مردی که مردم این شهر به او افتخار میکردند، مردم به خدمتگزاری افتخار می کردند که با آن ها زندگی می کرد و برایشان خدمت مردم به پاس خدمت گذاری صادقانه او شلوغ ترین تشیع تاریخ این شهر را رقم زدند و چه با افتخار سید را تا آرامگاه بدرقه نمودند. بگذرم از سختی ها و مشقت هایی که در این دوسال نبودنت بر ما گذشت... ادامه مطلب »

مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) و یادبود مرحوم یحیی زاده برگزار شد + تصاویر

مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) و یادبود مرحوم یحیی زاده امروز صبح مصاف با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س) در مصلی حضرت آیت الله اعرافی (ره) برگزار گردید این مراسم باشکوه که از ساعت 9:30 با قرائت آیاتی از قران کریم برگزار گردید با استقبال پرشور مردم ولایتمدار شهرستان میبد همراه بود اولین سخنران مراسم امروز ... ادامه مطلب »

مراسم دعای ندبه جمعه 93/12/15 در مسجد جامع قلعه فیروزاباد

مراسم دعای ندبه امروز صبح با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری از قم و مداحی حجت الاسلام و المسلمین محمودی  به یاد مرحوم حجت الاسلام والمسلمین یحیی زاده(ره) نماینده مردم شهرستان های میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و برادر شهیدش سید رضا یحیی زاده از ساعت 7  الی 9 صبح در مسجد جامع قلعه فیروزاباد با استقبال ... ادامه مطلب »