آلبوم فیلم و صدا

نطق مورخ سه شنبه 10 خرداد 84 + حواشی بر گرفته از دفتر آن مرحوم

دیشب بعد از نافله، به شدّت و با تضرّع از خدا خواستم که امروز قرعه به نامم بیفتد! ... حرص من برای این بود که با توجه به نطق یکشنبه رهبر در جمع نماینده‌ها زحمتی که در اخذ آمار به دست آورده بودم هدر نرود و بتوانم آن را استفاده کنم.../ ادامه مطلب »

نطق مورخ سه شنبه 31 اردیبهشت87 + حواشی برگرفته از دفتر آن مرحوم

البته موكلان ما بدانند كه مانع نقد و نظارت دولت، هيأت رئيسه نيست بلكه فراموشي وظايف شرعي و دنبال نمودن مسايل و مصالح شخصي و شهري توسط بعضي از ما نمايندگان است كه متأسفانه در اكثر دوره‌ها در بين عده‌اي رواج داشته است./فكر مي‌كنم در همه نطق‌ها، براي هر 1 دقيقه نطق، من1.5 تا 2 ساعت وقت به صورت مستقيم صرف كرده‌ام كه فكر نمي‌كنم كسي اين مطلب را باور كند. به هرحال بعد از آخرين اصلاحات و بازنويسي نطق، حدود ساعت 2 بامداد خوابيدم و البته 1.5 ساعت بعد هم بيدار شدم و بعد از نافله و نماز صبح خوابيدم.. ادامه مطلب »

نطق مورخ سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 + حواشی برگرفته از دفتر آن مرحوم + فیلم و دانلود

امروز به اعتقاد ملت بصير و فهيم ايران، بزرگترين ميزان و ملاك تقوا، صداقت، دلسوزي و موفقيت مسؤولان، ولايت‌مداري عملي آنهاست و بزرگترين توطئه و «ذنب لايغفر»‌، اهمال، تأخير و تعلل در اجابت رهبري/ به دشمنان خارجي و بدخواهان هشدار مي‌دهم كه اين نظام مبتني بر ولايت فقيه هرگز به بن بست نخواهد رسيد. ادامه مطلب »

آخرین نطق مرحوم یحیی زاده در مجلس 2 اسفند 91 + حواشی این نطق

علاوه بر امضاء بيانيه، مجدداً ضمن عذرخواهي از مقام عظماي ولايت و مردم ولايتمدار و ضمن استغفار به درگاه ربوبي، خطاب به رهبر رئوف و مهربان آيه (97) سوره يوسف را تلاوت مي‌كنم: «قالوا يا ابانا استغفر لنا ذنوبنا إنا كنا خاطئين» و مطمئن هستم پاسخ آن عزيز نيز آيه بعدي آن است كه: «قال سوف أستغفر لكم ربي إنه هو الغفور الرحيم». ادامه مطلب »

نطق 26 بهمن 89 + حواشی این نطق، برگرفته از دفتر یادداشت‌های روزنوشت آن مرحوم

نطق مورخ سه شنبه 1389/11/26 بسم‌الله الرحمن الرحيم با سلام و درود به روح پرفتوح امام فجرآفرين، امام شهيدان و تمام شهيدان و با آرزوي طول عمر براي رهبر معظم مواردي را يادآور مي‌شوم. 1 ـ از ملت مسلمان، انقلابي، غيور، بصير و قدرشناس ايران كه در سي و دومين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي يكبار ديگر شكوه، صولت و قدرت ... ادامه مطلب »

نطق 25 بهمن 91 + حواشی این نطق، برگرفته از آخرین دفتر روزنوشت‌ها

نطق مورخ چهارشنبه 1391/11/25 بسم‌الله الرحمن الرحيم با درود به روح پرفتوح امام شهيدان و ارواح تمام شهيدان و آرزوي طول عمر و سلامتي رهبر معظم و تبريك سي‌و‌چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي مواردي را يادآور مي‌شوم: 1 ـ مردم شريف، شجاع، بصير، انقلابي، مؤمن و ولايت‌مدار ايران اسلامي در سي‌و‌چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي حماسه‌اي فراموش‌ناشدني‌ خلق نمودند. سي‌و‌پنجمين ... ادامه مطلب »

نطق مورخ 1388/11/7

رهنمودهاي پيامبرگونه رهبر معظم و پيروي امت بيدار موجب شد ديگر نه كسي فريب قرآن بالاي ني بخورد، نه از حضور شمر مجروح شده در ركاب امير مؤمنان در صف مقابل به ترديد افتد. آري اگر تعدادي مدعي حتي فاقد بصر بودند ملت از چپ و راست بصيرت خود را به رخ جهان كشيد. ادامه مطلب »