مسئولین

بازنشر مصاحبه آیت الله اعرافی

آیت الله علیرضا اعرافی، رئیس جامعه‌المصطفی (ص) العالمیه و امام جمعه میبد که به واسطه تدریس به مرحوم یحیی‌زاده و همچنین دوران مدیریت وی بر حوزه علمیه، شناخت دقیق و نزدیکی از ویژگی‌های مرحوم یحیی‌زاده دارد، به تبیین جامع از خصوصیات ارزنده مرحوم یحیی‌زاده می‌پردازد. ادامه مطلب »

محال بود که نامه‌ای بی‌پاسخ بماند یا کنار بگذارد یا سهل انگاری کند/پیگیری شخصی مسائل آموزش و پرورش

محال بود که نامه‌ای بی‌پاسخ بماند یا کنار بگذارد یا سهل انگاری کند. مثلا برای نمونه آخرین نامه‌ای که درباره مشکلات شهر به ایشان داده بودیم که خیلی هم مهم بود، وقتی که ایشان سکته کردند، من پیگیری کردم و دیدم که ایشان نامه را در بایگانی خودشان گذاشته بودند و من خودم احتمال دادم که نتوانستند جواب بدهند، اما متوجه شدم که این نامه را هم بالاخره جواب داده بودند. ادامه مطلب »

موفق و سرآمد در تمام جهات/ شوخی‌های شیرین پس از یک روز پرکار و تلخ

حتی اگر با کسی نظر سیاسی متفاوتی داشت، ایشان آرام با او صحبت می‌کرد، ولی خط قرمزش ولایت بود و از ولایت نمی‌گذشت و کوچک‌ترین حرف و کنایه‌ای به آقا زده بشود، اصلا تحمل نمی‌کرد؛ نه اینکه با طرف درگیر شود، اما حرفش را می‌زد. ادامه مطلب »

مصاحبه با آیت‌الله ناصری، امام جمعه یزد

حشر و نشر خوبی با مردم داشت. در جلسات پیگیری حضور داشت که نماینده‌ها کمتر در این جلسات حضور پیدا می‌کنند؛ چه در جلسات فرهنگی که مقید بود در جلسات شورای فرهنگی که دعوت می‌شد شرکت کند و چه در جلسات مربوط به آب استان که در تمام جلسات مربوط به آب استان حضور داشت. در مجلس در ارتباط با مسئله آب استان پیگیری فراوانی کرد و جلسات زیادی برگزار کرد و به این مسئله بسیار حساس بود. ادامه مطلب »

متن سخنرانی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی

اگر عشق و علاقه و محبت به مرحوم یحیی زاده دارید راه او را ادامه دهید و سعی کنید در شهر و استان خودتان به ارزشهایی که مرحوم یحیی زاده نسبت به آنها پایبند بود، پایبند باشید و در آینده نماینده ای را انتخاب کنید که همین خصوصیاتی که آنها را ارزش می دانید برخوردار باشد. ادامه مطلب »