وصیت نامه ها

آخرین وصیت نامه ها 87 و 90

خاشعانه و عاجزانه از خدای ستّار و غفّار برای همه معاصی‌ام، توبه و استغفار نموده و طلب مغفرت می‌نمایم! خاضعانه از همه کسانی که در حقّشان ظلمی نموده‌ام یا نسبت به آنها قصور و تقصیری داشته‌ام، طلب عفو و حلالیّت می‌نمایم! همه کسانی که به من تهمت و افتراء زده یا از من غیبت نموده، حلال نموده و امر آنها را به خدای رئوف واگذار می‌نمایم! ادامه مطلب »

بازنشر وصیت نامه مدینه

...به شما عزیزان سفارش می‌کنم تلاوت قرآن و قرائت زیارت عاشورا، اگر شده هیچ روز به هیچ وجه ترک ننمایید که خود نیز در هُموم و غُموم با تلاوت قرآن، چیزهایی به دست آورده‌ام و در گرفتاری‌ها با زیارت عاشورا،به سرعت رفع گرفتاری شده است. ادامه مطلب »

باز نشر وصایای 1372، 1374و 1379 – به مناسبت ایام دومین سالگرد درگذشت مرحوم یحیی زاده

این حقیر نیز با وجودی که علم داشتم عمرم نسبتاً کوتاه است ولی متأسفانه این علم، به باور نرسید و لهذا بارور نشد و با دست خالی و پشته سنگین از عصیان، به نزد پروردگاری می‌روم که با همه اینها، کاملاً به عفوش امیدوارم و خوشبین؛ و در باورم چیزی، جز این، راه ندارد ادامه مطلب »

باز نشر وصیت سال 1365 در جبهه – به مناسبت ایام دومین سالگرد مرحوم یحیی زاده

پس ای شیعیان علی (ع)و ای امّت رسول‌الله (ص) و منتظران بقیّةالله (عج) و پیروان روح‌الله! سلاح را در دست داشته باشید و آن را بر زمین نگذارید تا دشمنان بدانند انقلاب اسلامی ما آفتابی است که آنها نمی‌توانند پای نجسشان روی آن گذارند؛ تا بدانند این انقلاب، نور خدا است که هرگز خاموش نمی‌شود؛ تا بدانند این انقلاب گُلی است که اگر پایمال هم کنند، بویش متصاعدتر می‌شود و شیشه عطری است که شکستن آن، بویش را به همه می‌رساند. ادامه مطلب »

وصیت نامه مرحوم یحیی زاده در مدینه سال1378

تمنّا می‌کنم همه کسانی که آزرده‌ام، ناراحت نموده‌ام، چه بسا حقّی از آنها ضایع کرده‌ام، با آنها بداخلاقی نموده‌ام از من راضی گردند که در این مرحله، سخت نیازمند به این رضایت هستم. صریحاً تأکید می‌کنم، از هیچ کس بدون استثناء، هیچ نارضایتی شخصی ندارم و شخصاً از همه کسانی که شاید خیال کنند در مورد من ظلمی نموده‌اند، کاملاً راضی هستم. ادامه مطلب »

وصیت نامه مرحوم یحیی زاده در دوران دفاع مقدس

به حرف بدخواهان یا جاهلانی که به بهانه معصوم نبودن امام، سرکشی از دستورات امام را جایز می‌دانند، گوش ندهید و بدانید این منطق، منطقی است که در صدر اسلام با ‌آ‌ن، ائمه معصوم را منزوی می‌کردند؛ زیرا در آن زمان، عصمت ائمه برای عدّه‌ای از مردم مسلّم نشده بود. ادامه مطلب »

بخش هایی از وصایای مرحوم مغفور حجت الاسلام و المسلمین سید جلال یحیی زاده

· در هنگام خاکسپاری ام حتی الامکان، ذکر توسلی به جده ام، بی بی دو عالم حضرت زهراء(س) نمایید که اینجانب در همه شدائد و گرفتاریها و هنگامی که کاملا مضطر می شدم به ایشان توسل پیدا می کردم و همه امیدم این است که در سکرات موت و در لحظات اولیه جدا شدن از دنیا به یاری ام بشتابد و در قیامت نیز شفاعتم نماید. ادامه مطلب »

مرحوم یحیی زاده: خدا از ذره ای انحراف از راه امام و راه ولی فقیه، نخواهد گذشت

این را بدانیم که حقیقتا خدا از هیچ ذره انحراف در این مورد نخواهد گذشت و هیچگاه از راه ولی فقیه، هرکس که باشد، جدا نشویم که راه امام به وسیله ولی فقیه منتخب خبرگان ترسیم می شود و بس. ادامه مطلب »