دل نوشته ها

بازخوانی خبر سال ۸۷ خبرگزاری فارس : یحیی زاده بدون محافظ و با موتور تردد می کرد

وی که حوزه انتخابیه‌اش 2 شهرستان را در برمی‌گیرد، در شهر خود با همین موتور سیکلت تردد می‌کند اما برای رفتن به شهر دوم حوزه انتخابیه اش که حدود 80 کیلومتر فاصله دارد، با تاکسی و وسیله نقلیه عمومی رفت‌وآمد می‌کند. دفتر کار این نماینده نیز توسط عده‌ای از خیرین به صورت رایگان در اختیار وی گذاشته شده است و هزینه‌ای از این بابت از مجلس دریافت نمی کند. ادامه مطلب »

سید نگران آب بودی ؟

شهر، همه جا پر شده از تصویر تو، عجیب چشمانی داری، خیره که می شوم حیران می شوم از عمقش، انتهایش کجاست سید؟ خدا می داند... خدا می داند از چه چیز اینقدر خسته بودی که چنین آرام خوابیدی و یک ماه وقت نیمه شب و صدای اذان هم نتوانست بگوید سید جان بلند شو! ادامه مطلب »

راز محبوبیت سید…

روزی که تشییع باشکوه پیکر پاک سید روحانی را در حرم کریمۀ اهل بیت( سلام الله علیها ) نظاره گر بودم ؛ مشاهده کردم علما و فضلا و رجال و حتی افرادی که با لهجه عربی خود را هم جوار سیدالشهداء معرفی می کردند به فرزند برومند ایشان تسلیت می گفتند ؛ از این شکوه و جلالتی که برای سیدِ جلیل قائل بودند به این نکته منتقل شدم که : این عزت و عظمت فقط محصول نماز شب خواندن نیست بلکه اکسیر دیگری به آن ضمیمه شده که نمیتوان آن را با نگاه مُلکی و دنیایی رصد کرد که آن دُرّ گرانبها ، ... ادامه مطلب »

حجت الاسلام و المسلمین روانبخش طی نامه ای در رثای دوست خود نکاتی را بیان داشت

یحیی زاده از چهره هایی بود که در خدمت به مردم خستگی ناپذیر بود و بیماری ریوی شیمیای و کمر درد مزمنی که بر اثر کار زیاد مبتلا شده بود، نتوانست ایشان را از خدمت به مردم باز دارد. ایشان چه در ایامی که به عنوان روحانی کاروان به حج اعزام می شد و چه در دورانی که در میبد به عنوان مدیر حوزه های خواهران و برادران خدمت می کرد و چه در مجلس شورای اسلامی هیچ گاه در خدمت به مردم اظهار خستگی نمی کرد ادامه مطلب »

فرشته ای که خدا از ما گرفت…

اما بودند کسانی که همین ساده زیستی را، که حتی رهبر انقلاب امام خامنه ای نیز، آن را ستوده بود، به باد انتقاد گرفته بودند، که مگر نماینده مجلس هم می تواند ماشین مدل بالا و خانه مجلل نداشته باشد، و این را مایه آبروریزی برای خود و شهرشان می دانستند، و این برای کسانی که بویی از انسانیت و بزرگواری نبرده بودند مایه تعجب نبود… ادامه مطلب »

آن مرد رفت ،جانباز شیمیایی با امتیازات فراوان وکالت

اصلاح طلبان در باره او می‌گفتند”سید جلال یحیی زاده را می توان سمبلی از نسل جدید روحانیون و همچنین اصولگرایان ایرانی دانست. آنها چهره ای متعادل دارند. اغلب دارای شخصیت اجتماعی بالایی هستند. لبخند به لب ، با رسانه‌ها روبرو می شوند . با تولیدات و لوازم دنیای مدرن میانه خوبی دارند. اصول سیاست را... ادامه مطلب »

بهترین قدرشناسی از حاج آقا

شاید در باور هیچ یک از مردمان شریف میبد و تفت نمی گنجید که نماینده مردمی، انقلابی و پرهیزکارشان اینقدر زود دل از این دنیای خاکی حقیر بکند و به سمت آستان دوست پر کشد اما خواست دادار بی همتا بر این قرار گرفت که ما را در مصیبت جانکاه فقدان یحیی زاده عزیز بگذارد و البته چه می شود ... ادامه مطلب »

سید! اگر دستت به چادر خاکی مادرمان رسید ما را هم دعا کن …

سید خوب ما! زینت ساده ی مجلس، صندلی خالی تو دلمان را خالی کرد. می دانی وقتی شنیدیم ناخوشی، چند یاسین نذر کردیم به امید گشودن پلک هایت در باغچه ی دلمان بکاریم ؟! چشمان بسته ی تو در این روزها، چشمان اشک بار ما را بارها و بارها به آسمان گشود ولی گویا که خدا تو را برای خودش ... ادامه مطلب »