بایگانی نویسنده: ابوذر دهقانی فیروزابادی

برگزاری هفتمین سالگرد مرحوم یحیی زاده و برادر شهیدش

مراسم هفتمین سالگرد مرحوم یحیی زاده که هر سال همراه با برگزاری عزاداری شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در روز شهادت آن حضرت در مصلی آیت الله اعرافی(ره) برگزار می شد امسال با توجه به تقارن این برنامه با مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام، در شام شهادت بی بی دوعالم فاطمه زهرا سلام الله علیها چهارشنبه 9 بهمن بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلی برگزار می گردد. ادامه مطلب »

یکی شدن سالروز زمینی شدن و آسمانی شدنت…!

امروز سوم شعبان میلاد سیدالشهداء علیه السلام مصادف است باسالروز تولد ذریه آن حضرت،مرحوم حاج آقای یحیی زاده و سه شنبه ۲۰ فروردین، مصادف شده با سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۲ سالروز سفر ابدی آن عزیز. ششمین سالگرد این عزیز را تسلیت می گوییم شادی روحش فاتحه مع الصلوات ادامه مطلب »

چه ماه ماهی!؟

(تاریخ نگارش توسط آن مرحوم: ۸۶/۷/۲۰) “الهم لا تجعله اخر العهد من حیاتنا إیاه فان جعلته فاجعلنى مرحوما و تجعلنى محروما” راستی چه ماه ماهی!؟ چقدر زیبا! چقدر لازم! چقدر مفید! چقدر ارزشمند! چقدر ماه! حیف و صد حیف که این فرصت گرانبها به سرعت گذشت! هر چند امسال در هیچ موقع و موضعی از این ماه خدا، آن حال ... ادامه مطلب »

برای حل مشکلات مردم، نیازی به اشرافی‌گری نیست/ دریافت حقوق‌های نجومی از بیت‌المال، علت تقابل زبیر با امام علی(ع)

 وزیر سابق اطلاعات با اشاره به ساده‌زیستی و خدمات فراوان نماینده فقید مردم میبد و تفت در مجلس گفت: مرحوم یحیی‌زاده بعنوان یک الگو در عرصه مدیریت جهادی نشان داد برای حل مشکلات مردم، نیازی به اشرافی‌گری نیست. آن‌چیزی که موجب شد زبیر فتنه جمل را به راه اندازد، برداشت ثروت‌ و سهم ویژه از بیت‌المال بود. ادامه مطلب »

پنج سال در فراق یار

پنجمین سالگرد حجت الاسلام و المسلمین حاج سید جلال یحیی زاده (ره) سه شنبه اول اسفندماه 96 مصادف با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت زهرا(س) از ساعت 9 ال 11 صبح با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مصلحی وزیر سابق اطلاعات در مصلی آیت الله اعرافی(ره) برگزار می گردد. ادامه مطلب »

روزی که مرحوم یحیی زاده چون یوسفی زیبا از گناه فرار کرد

....سریع به اتاق خودم رفتم لباس هایم را پوشیدم و از خانه بیرون آمدم هرموقع به یاد آن روز می افتم به پاکدامنی و تقوای ایشان ایمانم بیشتر می شود و در ذهنم داستان حضرت یوسف و زلیخا تداعی می شود الحق که ایشان همچون یوسفی زیبا از گناه و معصیت درآن روز فرار کردند.[1]» ادامه مطلب »